Ztracené bednění, obrubníky silniční, chodníkové i zahradní, palisády, trávníkové lemy, dlažba zámková 4cm, 6cm, 8cm, plošná dlažba, příkopové žlabovky, svahové tvárnice.

Číst dále

Dřevěné brikety jako moderní a ekologické palivo používá v posledních letech stále více domácností a vzhledem k velkému zájmu a neustále poptávce našich zákazníku u nás lze od 20. října 2015 nově nakoupit také kvalitní lisované dřevěné brikety. Zákazníci mohou používat námi prodávané dřevěné brikety do krbu, kamen i kotlů.

Číst dále

Cement s tradicí - cementárna Hranice, vápno nehašené, hydrát vápenný a vápenec pro zemědělské účely, omítky jádrové vápenocementové, štukové omítky jemné, zdící malty, silikonové fasádné omítky značky Baumit, které představují výbornou zpracovatelnost, ale také dlouhotrvající barevnou stálost - na objednávku dle vzorníku barev.

Číst dále

K izolaci spodních částí staveb - soklů se používá nopová fólie různých výšek, od 0,5m, 1m, 1,5m, 2m. Dále máme v dispozici natavitelný asfaltový pás se sklelnou rohoží - IPA - 10m v roli, nebo pásy s břidličným posypem, nepískované a pískované lepenky.

Číst dále

Nabízíme komínový systém Schiedel, který je zárukou vysoké kvality šamotových vložek. Je možné objednat celý systém v podobě stavebnice, popřípadě dovážíme jednotlivé kusy i tvárnice dle přání zákazníka v různých průměrech a provedeních nadstřešních částí komína.

Číst dále

Nabízíme násady na:

LOPATY, KRUMPÁČE, MOTYKY, SEKERY, KLADÍVKA, KALAČE, KLÍNKY DO NÁSADY

Číst dále

Silikonové tmely v kartuších, akrylové tmely určené na vyspravení prasklin ve zdivu, lepidly typu MAMUT, chemické kotvy, spárovací hmoty na dlažbu a obklad, nemrznoucí přísady pro zimní betonování, montážní pěny s nízkou i vysokou expanzí a také penetrace hloubkové i obyčejné a duvilax. V prodejně máme rovněž malířské potřeby a barvy zn. Primalex.

Číst dále

OCELOVÉ ZÁRUBNĚ PRO ZDĚNÍ

ZÁRUBNĚ PRO SÁDROKARTOVÉ PŘÍČKY

ZÁRUBNĚ DO YTONGU

IZOLACE V ROLÍCH: (KNAUF, URSA, ROCKWOOL)

IZOLACE PROTI KROČEJOVÉMU HLUKU

IZOLACE V DESKÁCH

POLYSTYREN: FASÁDNÍ, PODLAHOVÝ, SOKLOVÝ

Číst dále

Řekli o nas naši zákazníci

Lukáš Panáček

  

Tímto bych chtěl poděkovat za perfektní přístup k zákazníkům a rychlé dodávky objednaného materiálu na rekonstrukci našeho rodinného domu. Vše probíhalo rychle a hlavně přesně podle našich požadavků a představ. Personál byl vždy velice ochotný. Přejeme společně s manželkou a naším synem mnoho dalších spokojených klientů.

Lukáš Panáček